Gdzie można zobaczyć urocze tarsiery?

Podróże uczą – to na pewno. Pozwalają poznać kraje od podszewki, zdobyć nowe doświadczenia, zapoznać się z kulturą i zwyczajami miejsca, które odwiedzamy. Spotykamy nowych ludzi, możemy podejrzeć ich codzienność. Dzięki podróżom poznajemy też kuchnię, orientalne potrawy i przyrodę, podziwiać możemy roślinność i gatunki zwierząt, których nie zobaczymy w innych częściach świata. Takimi zwierzakami są wyraki (inaczej tarsiery) filipińskie, które spotkamy właśnie na rajskich Filipinach. Nie sposób tych uroczych „małpek” pomylić z innym gatunkiem, ponieważ ich cechą charakterystyczną są wielkie, wyłupiaste oczy (bardzo duże w stosunku do reszty ciała). Ich tylne kończyny są dłuższe od przednich, mają one długi ogon. Gwarantujemy, że nie sposób oderwać od tych uroczych stworzeń oczu!

Chcesz stanąć „oko w oko” z uroczymi tarsierami? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wyjazdów na Filipiny biura podróży Czajka Travel:

Tarsiery – urocze filipińskie małpki

 

W podróżach najwspanialsze jest to, że możemy być blisko natury, ludzi zamieszkujących dany kraj, ich wartości i kultury. Mamy styczność z ich kuchnią, zwyczajami i tym, co charakterystyczne dla danego miejsca. Tego wszystkiego doświadczyć możemy właśnie na Filipinach, gdzie ludzie są serdeczni i otwarci pokazując nam to, co najbardziej warte zobaczenia w ich kraju. Dlatego też właśnie podróż na Filipiny nie obędzie się bez obcowania ze słynnymi wyrakami, które dla niektórych są symbolem kraju. Wyraki (lub inaczej tarsiery) to urocze, najmniejsze małpki świata z charakterystycznymi, nieproporcjonalnie dużymi oczami. Gwarantujemy, że nie będzie można od nich oderwać wzroku!

Chciałbyś zobaczyć urocze filipińskie tarsiery? Koniecznie zapoznaj się z ofertą wyjazdów na Filipiny biura podróży Czajka Travel: